Hodinářský servis

Profesionálně vybavený hodinářský servis ROTAX v Brně provádí:
- záruční a pozáruční opravy hodinek ROTAX,
- opravy hodinek všech jiných značek typu Quartz (na baterii),
- opravy mechanických hodinek s automatickým samonátahem (automaty) zn. ROTAX, i jiné.

Výměna baterie 1,5V již od 60,- Kč u hodinek se zavíráním zadního víčka na zamáčknutí i u vodotěsných hodinek se šroubovacím zadním víčkem.
Výměna baterie 3,0 V od 80,- Kč též pro všechny typy hodinek, dálkových ovladačů atd.
Používáme výhradně nejkvalitnější baterie značky Maxell. Cena je uvedena včetně baterie.

U vodotěsných hodinek provedeme zkoušku vodotěsnosti ve vzduchovém tlakovém měřicím přístroji. Dodáme česky psaný doklad o provedené zkoušce, který vytiskne tiskárna připojená k měřicímu přístroji. Cena testu vodotěsnosti je 150,- Kč.

Úprava délky ocelového nebo titanového tahu u hodinek zn. ROTAX zdarma, jinak od 90,- Kč.

Další běžně prováděné opravy a jejich ceny najdete v ceníku oprav hodinek.

Cena opravy hodinek neuvedená v ceníku, Vám bude sdělena na dotaz.

Dodání hodinek do opravy osobně:
Při osobním předání hodinek do hodinářského servisu ROTAX Vám baterii, test vodotěsnosti a úpravu hodinkového tahu provedeme na počkání. Další požadované opravy do 1 až 4 týdnů podle typu závady. Cena Vám bude sdělena okamžitě, nebo po dohodě přes SMS. Po provedené opravě si hodinky vyzvednete osobně, nebo Vám mohou být zaslány na Vaši adresu na dobírku za cenu opravy hodinek a poštovné 150,- Kč.

Dodání hodinek do opravy poštou:
Vaše dámské hodinky, pánské hodinky a dětské hodinky všech značek můžete také do opravny hodinek ROTAX zaslat.
Přiložte prosím stručný popis závady, Vaši adresu a telefon. Zdarma provedeme zjištění závady. O rozsahu a ceně opravy hodinek budete informováni přes SMS nebo telefonicky. Pokud bude stačit vyměnit baterii, tak ji vyměníme. Doba trvání opravy 1 až 5 týdnů podle typu závady. Hodinky Vám po opravě zašleme zpět na Vaši adresu na dobírku za cenu opravy hodinek a poštovné 150,- Kč. Pokud nebudete s navrhovanou opravou nebo cenou opravy souhlasit, nebo nebude oprava hodinek technicky možná, hodinky Vám pošleme zpět na Vaši adresu, nebo si je můžete vyzvednout kdykoliv následně v prodejně, aniž bychom Vám účtovali skladné.

Adresa pro dodání
ROTAX Pekařská 4, 602 00 Brno, tel.: +420 778 723 496, +420 608 666 568

Možnost konzultace
Závadu a možnost opravy hodinek můžete též předem zkonzultovat na výše uvedených telefonních číslech nebo přes e-mail: obchod@rotaxcz.com.

Zaujala Vás naše nabídka hodinářských služeb? Budeme rádi, když náš hodinářský servis ROTAX vyzkoušíte. Zdají se Vám naše ceny nízké, pak vězte, že servis chápeme jako službu svým věrným zákazníků současným i budoucím. Snažíme se dodat nejvyšší kvalitu za přijatelné ceny. A to jsme schopni zajistit díky profesionálnímu technickému vybavením servisu, používání jen těch nejkvalitnějších baterií a náhradních dílů a hlavně máme šikovné, zkušené hodináře. Oprava hodinek je vždy přímo v prodejně a chcete-li opravu svých hodinek sledovat, tak můžete. Doufáme, že oceníte naše levné ceny a vysokou kvalitu servisu.