Zásnubní prsteny

Specializovaná prodejna zásnubních prstenů

Zásnubní prsteny již vyrobené zakoupíte přímo v prodejně ROTAX Brno. Vybírat můžete z více než 400 kusů. Zásnubní prsteny z bílého zlata, prsteny ze žlutého zlata nebo v kombinaci barev zlata, se zirkony nebo diamanty v cenách již od 1 500,- Kč.
Zásnubní prsteny prezentované zde v katalogu jsou zakázkové výroba a jsou na objednávku. Dodání od 2 do 4 týdnů.
 

ROTAX  
Brno, Pekařská 4  
tel.: +420 778 723 496, +420 608 666 568  

Otevřeno:

po–pá: 9.30–17:30
so: zavřeno
ne: zavřeno
   

KOLEKCE XENIE, YVONE
Luxusní německé kolekce obsahující ty nejkrásnější zásnubní prsteny s brilianty, kterými můžete obdarovat svoji vyvolenou. Modely zásnubních prstenů si můžete prohlédnout a vyzkoušet v prodejně ROTAX Brno, kde je možno zásnubní prsteny i objednat. Cena uvedená v katalogu je za prsten ze zlata ryzosti 585/000 (tj. 14 karátů) v barvě zlata bílé, žluté nebo červené nebo jejich kombinace s uvedenou velikostí a kvalitou diamantu. Tyto zásnubní prsteny se dodávají pouze s diamanty s briliantovým brusem. Cena prstenu je závislá na kvalitě kamene, na barvě a jeho čistotě. Standardní kvalita je K-L/ P1, lepší kvalita je dána barvou a čistotou H/SI. S prstenem obdržíte certifikát kvality diamantu. Briliantové zásnubní prsteny vyobrazené v těchto kolekcích můžete mít v bílém, žlutém nebo červeném zlatě. Barva zlata ani velikost prstenu neovlivní jeho cenu. Zásnubní prsteny můžete objednat i ve zlatě ryzosti 750/000 (tj. 18 karátů) za příplatek, který Vám sdělíme na dotaz.
Do prstenu je možno nechat vyrýt věnování, jméno, datum. Tato vnitřní rytina je zdarma. Zdarma obdržíte luxusní dřevěnou krabičku na zásnubní prsten.

KOLEKCE DARINA
Zásnubní prsteny české výroby. Cena je orientační za prsten ve zlatě ryzosti 585/0000 (tj. 14 karátů) v barvě bílé nebo žluté se zirkony podle modelu. Uvedená cena platí pro hmotnost zásnubního prstenu uvedenou v „Detailu". Rozhodující je cena za 1 gram uvedená v „Detailu". Bude Vám účtována pouze cena skutečně použitého zlata. Dotaz na cenu pro Vaši velikost pište na obchod@rotaxcz.com. Zirkony lze nahradit diamanty za příplatek, který Vám sdělíme na dotaz. Dotaz na cenu s briliantem pište na obchod@rotaxcz.com.
Tyto modely nemáme k nahlédnutí v prodejně.
Do zásnubního prstenu je možno nechat vyrýt věnování, jméno, datum. Tato vnitřní rytina je za 150,- Kč. Zdarma obdržíte luxusní dřevěnou krabičku na prsten.

Jak objednat:
Zásnubní prsten možno objednat v prodejně:
ROTAX Brno, Pekařská 4
Zásnubní prsten si můžete objednat i zde na obchod@rotaxcz.com . Uveďte model, barvu zlata, kvalitu a velikost kamene, velikost prstenu, text vnitřní rytiny, pokud ji chcete. Obratem Vám zašleme potvrzení objednávky, cenu a instrukce k platbě zálohy. Podle konkrétního modelu se pro Vás vyrobí prsten na zakázku ve Vaší velikosti. Dodaní prstenu bude do 2 až 4 týdnů po zaplacení zálohy ve výši 50 %. Jakmile bude zásnubní prsten vyroben, budete vyrozuměni. Doplatek zaplatíte při vyzvednutí v prodejně, nebo Vám prsten můžeme zaslat s doplatkem na dobírku (poštovné vč. pojištění je 150,- Kč).